Jsme BornToSwim® a plávání je náš život!

Jsme stejně neúnavní, draví a dynamičtí jako žralok v logu. Baví nás vyvíjet nové, originální a pestré plavecké produkty, které rozzáří nejen všechny bazény a koupaliště, ale hlavně obličeje plavců, ať už jde o malé děti, profesionální závodníky, zkušené veterány nebo širokou veřejnost.

Věříme, že kvalitní plavecké produkty značky BornToSwim® vnesou do Vašeho života radost z vodních sportů a chuť ponořit se pod hladinu znovu a znovu…

NAŠE PRODUKTY

V moři plaveckých potřeb se velmi dobře orientujeme a víme, co v něm schází. Všechny naše produkty důkladně testujeme osobně nebo s profesionálními či amatérskými plavci a vybíráme opravdu jen ty nejlepší, které navíc splňují rčení, že „kvalita nemusí být drahá“.

Věříme, že si v našem stále se rozrůstajícím sortimentu vyberete, ať už s plaváním teprve začínáte, nebo je voda vašim druhým domovem.

NAŠE PRODUKTY

Toto jsou ty nejoblíbenější kousky, kterým se v poslední době podařilo v prodejích přeplavat své sourozence z rodiny BornToSwim®. Doporučujeme podívat se na celý sortiment na E-shopu, aby vám něco neuplavalo.

Product Image

Microfibre sportovní ručník BornToSwim® 2 - 70x140cm

360 Kč

Product Image

Plavecký šnorchl BornToSwim® 1 - modrá

499 Kč

Product Image

Posilovací gumy BornToSwim® s packami - žlutá

620 Kč