BornToSwim.cz

Způsob a možnosti platby

Možnosti Plateb

Všechny naše ceny uvedené v našem internetovém obchodě jsou konečné, včetně DPH. Vedlejší expediční poplatky za balné či pojistné Vám neúčtujeme. Pro vaši spokojenost a komfort nákupu v našem e-shopu, jsme pro váš připravili následující možnosti plateb za naše zboží. Doufáme, že si vyberete variantu, která vám nejvíce vyhovuje a budete s nákupem spokojeni.

ON-LINE platební kartou:

Možnost platit bezpečně kartou prostřednictvím platebního systému GoPay, který se automaticky propojí při objednávce a zvolení tohoto typu platby.

GoPayBankovním převodem:

Po dokončení objednávky v našeho internetového obchodu vám dojde zálohová faktura, kde budou sděleny všechny potřebné informace jako číslo našeho bankovního účtu a variabilní symbol. Ihned po připsání částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.Osobní odběr- platba platební kartou nebo v hotovosti:

V případě požadavku osobního odběru vyčkejte potvrzení nebo telefonát, že je zboží pro Vás nachystáno a můžete si ho vzyvednout na naší pobočce Born To Swim s.r.o, Hudcova 504/70 a, 621 00 Brno. V případě dotazů nas kontaktujte zde.Dobírka:

Omlouváme se, ale platbu na dobírku jsme se rozhodli zrušit. Věříme, že reputace naší plavecké značky je dostačující k důvěře našich zákazníků.